Сторінка Композитора

Якщо ви український композитор/ка 

Ми запрошуємо вас приєднатися до нашого проекту Ukrainian Live!

 Проект Ukrainian Live ми запустили ще у 2019 році, щоб глобально промувати українську музику в усьому світі. Ми регулярно публікуємо записи творів українських композиторів у нашому додатку, та інформацію про них на цьому сайті. Наша мета комплексно представити українську класичну музику.

Якщо ви бажаєте, щоб ваша творчість була представлена у UKRAINIAN LIVE, заповніть анкету, для того, щоб ми з вами змогли сконтактувати.
З повагою, команда проекту ULC

Заповніть анкету

Ми напишемо вам листа, і розпочнемо комунікацію, узгодимо твори, які є у Бібліотеці проекту, а можливо й вигадаємо разом щось нове!
Ми також готові повідомляти вас, надаючи ваші ноти.
Впевнені, що така співпраця стане безпрецедентним прикладом в усьому світі, і ми допоможемо дізнатися про вашу творчість сотням музикантів, які в свою чергу познайомлять вас із тисячами нових слухачів!

Якщо ви хочете надати нати своїх творів для поповнення бібліотеки проекту - тисніть на кнопку "Call for Scores"

Над чим зараз працюємо?

Додаток і платформа Ukrainian Live

це перший український додаток та медіа-платформа, які презентують класичну музику України. UL  відкриває свіжу сторінку унікальних музичних традицій великої країни.

Ukrainian Scores - Українські ноти

 В знак солідарності з українським народом тисячі іноземці запросили ноти творів українських композиторів, аби зіграти їх на підтримку України у своєму місті.

На кого орієнтуємось?

Проект орієнтований на іноземну аудиторію, для промоції української культури глобально

Саме тому основні матеріали, які ми створюємо - англомовні.
Станом на зараз додаток встановили понад 10 000 активних користувачів із 37 країн. Наші комунікаційні канали охоплюють майже 150 000 аудиторії щомісяця. 

Якщо у вас є питання чи побажання, пишіть нам

ukrainianlives@gmail.com