FOR MEDIA


Матеріали для ЗМІ

Ukrainian Live Classic

Ukrainian Live Classic — перший у світі мобільний додаток української класичної музики. Професійні якісні записи у форматі аудіо та відео доступні на відстані одного дотику. 

У жовтні в мобільних магазинах з’явиться унікальний додаток, де буде зібрана якісна українська класика. Ukrainian Live Classic cтворюється львівською громадською організацією Сollegium за підтримки Українського культурного фонду. 

“Українська музика — це величезне море цікавої, оригінальних, нетипових та мистецько довершених творів. Просто протягом років складалося так, що широкий загал про них майже нічого не знав”, — каже артистичний директор проекту Іван Остапович.

За підтримки
"Українського культурного фонду"

Проект ULCLassic покликаний змінити цю несправедливість. Українська класика нарешті виходить за рамки та як хвиля цунамі обходить усю планету.
Симфоніст Борис Лятошинський, авангардна Стефанія Туркевич, хоровий геній Михайло Вербицький та ще понад 40 ключових українських композиторів, чию музику варто слухати у ХХІ столітті.

Мобільний додаток ULClassic та медіаплатформа ukrainianlive.org стане першим структурованим зібранням найкращих зразків української класичної музики. У додатку можна безкоштовно насолоджуватися класикою, а дізнатися більше про композиторів, історію та стилі української музики можна на інтернет-сторінці. Авторами усіх текстів є членкині Галицького Музичного Товариства, мистецтвознавиці Тереса Мазепа та Любов Кияновська.

Проект буде двомовний, основна версія — англійська. Головна мета Ukrainian Live Classic — відкрити українську класичну музику світу.

App Store & Google Play

В ULClassic можна
  • обирати треки по композиторах, стилях, жанрах
  • слухати настроєві плейлисти та альбоми
  • зберігати музику та слухати в режимі офлайн
  • скористатися режимом switch-to-audio та займатися своїми справами
  • підключитися до smart TV та дивитися концерт вдома
Усі композиції у мобільному додатку захищені авторським правом, з правовласниками укладено договори на вільне використання творів виключно в межах проекту.

У додатку не буде платної реклами. Його монетизація буде здійснюватися через систему «донейтів». Фінансування на розробку додатку виділив Український культурний фонд.

UL Classic буде доступний до скачування в Google Play Market та Apple Store з 8 жовтня 2020 року. На публічній презентації проекту, яка запланована на 15 жовтня, відбудеться прем’єрне виконання симфонії №1 Стефанії Туркевич, написаної у 1937 році.

Be a part of our vision

Lviv, Ukraine